Polish

Logowanie 

Ostatnio na Forum 

  • Brak postów do publikacji.

Nowiny z Internetu 

Reklama 

button rpgmakerbutton szowelbutton gamestiabutton tsukurubutton fantasybestarium manganimebutton kyaaretrobuttonrmtekabutton 1

Kto jest on-line 

Odwiedza nas 1951 gości oraz 0 użytkowników.

Kategoria: Mugen  

Kategoria zawiera wszystkie ogólne artykuły na temat Mugena, bez wchodzenia w szczegóły. Przeczytasz tu czym jest Mugen, jakie są menu i ustawienia silnika, oraz jaka jest konstrukcja wszystkich dodatków do niego, oraz co można jeszcze z nim zrobić.

 

coto mugen 02

M.U.G.E.N jest darmowym silnikiem stworzonym przez firmę logo elecbyte Elecbyte do tworzenia bijatyk 2D wydanym po raz pierwszy około 1999 roku.

Tekst ten opisuje czym jest w skrócie M.U.G.E.N i jakie może być pochodzenie nazwy silnika oraz jaka jest jego historia.

Spis treści:

 

wstep do mugena 004 1

W tym artykule opisane są foldery i pliki które możesz spotkać w Mugenie. Opisane są sprawy związane z konfiguracją oraz konstrukcją różnych elementów wchodzących w skład Mugena, takich jak: postacie, areny, motywy, itd.

Po przeczytaniu tego artykułu nie będziesz mieć problemu z określeniem, który plik warto edytować i który zawiera szukane przez Ciebie informacje.

Spis treści:

 

wiersz polecen 001 1

Mugen obsługuje kilka bardzo przydatnych komend wykorzystując w tym celu wiersz poleceń (command line). W tym artykule dowiesz się jak ich używać.

Spis treści:

 

konsola 01

W Mugenie 1.1 wprowadzono konsolę (mconsole), jest ona narzędziem służącym głównie do testowania i debugowania, nie jest przeznaczona do normalnej gry.